O nas

Dlaczego My?

Standard

nasze mieszkania na wynajem są bardziej komfortowe niż pokoje w hotelach

Elastyczny czas pobytu

tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej

Cena

prowadzimy bardzo elastyczną politykę cenową, sprawdź!

Największa liczba apartamentów w stolicy

posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób

Atmosfera

prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie

Dodatki

posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaż

Dodatkowe usługi

na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe

Bezpieczeństwo

teren dokoła Apartamentów jest ogrodzony i strzeżony 24/h dobę

Dla Firm

Oferujemy mieszkania, kwatery, pokoje na wynajem dla pracowników

Warszawski rynek dynamicznie się rozwija, a wraz z kolejnymi inwestycjami wzrasta zapotrzebowanie na pracowników. Przyjeżdżają oni do pracy sezonowej, a często zostają na dłużej. Bywa, że to firmy, które mają swoje oddziały w innych polskich miastach wysyłają do stolicy swoich specjalistów na delegacje, szkolenia, rozpoznanie rynku, wdrożenie produktów, założenie filii, koordynację działań sprzedażowych. Zanim relokacja stanie się faktem, muszą zorganizować wynajem mieszkania dla pracownika. W Warszawie znajdziesz mieszkania służbowe Magnolie – apartamenty na wynajem krótko- lub długoterminowy, które staną się wygodnym miejscem do życia dla Twoich podwładnych.


Hotel dla pracowników – warszawskie Magnolie

Magnolie to hotele dla pracowników, a także mieszkania służbowe o wysokim standardzie. Możesz zdecydować się na wynajem całej kwatery dla pracowników lub tylko pojedynczych pokojów. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną ofertą lokali na warszawskim Ursusie. To dzielnica, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi częściami stolicy. Wybierając hotel pracowniczy zlokalizowany na tym obszarze możesz być pewien, że jego mieszkańcy nie doświadczą żadnych trudności komunikacyjnych. Łatwy dojazd do pracy i szybki powrót do służbowego mieszkania po jej zakończeniu to gwarancja zadowolenia, które przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy.


Pokoje dla pracowników – co oferujemy?

Wybór pokojów dla pracowników jest niesłychanie ważny. Oprócz wspomnianej lokalizacji liczą się też koszty, standard wyposażenia, usługi dodatkowe. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, oferując miejsca w hotelach pracowniczych lub całe mieszkanie dla pracownika. Bez względu na to, jakie lokum wybierzesz możesz liczyć na:

  • zakwaterowanie w nowoczesnym i wygodnym wnętrzu, wyposażonym w podstawowe sprzęty,
  • bezpieczeństwo, ponieważ nasze mieszkania dla pracowników znajdują się na terenach grodzonych, często objętych monitoringiem, z dostępem do strzeżonego parkingu podziemnego,
  • atrakcyjne warunki cenowe, zwłaszcza dla stałych klientów. Przewidujemy elastyczny cennik, który uzależniamy m.in. od długości trwania wynajmu,
  • maksymalne uproszczenie formalności, ponieważ wiemy jak cenny jest Twój czas. Podpisując umowę ramową z nami mieszkanie służbowe dla pracownika opłacisz w wygodny sposób, a przy regularnej współpracy pomożemy Ci usprawnić procedury zameldowania.


Dlaczego warto wybrać nasze kwatery dla pracowników?

Apartamenty Magnolia dostępne na warszawskim rynku wyróżnia bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Nasze kwatery dla pracowników, zawsze są czyste i nowocześnie zaaranżowane – gotowe, aby przyjąć przyjezdnych na krótszy lub dłuższy czas. Wiemy, że stanowią wizytówkę Twojej firmy, a niejednokrotnie nawet miejsce biznesowych spotkań. Dlatego dokładamy starań, aby mieszkanie dla pracownika zapewniało wszelkie wygody oraz standard, który będzie odpowiadał Tobie i nowemu lokatorowi.

Hotele pracownicze Magnolie to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

 

Poczytaj o:

Wysyłasz pracownika w delegację? Znajdź mu mieszkanie służbowe

Jak działa hotel dla pracowników?

Dlaczego wynajem krótkoterminowy mieszkań to dobry pomysł?

Czy można wynająć mieszkanie na miesiąc?

Mieszkania do wynajęcia na warszawskim Ursusie