Wynajem długoterminowy

Zarezerwuj !

Mieszkania na osiedlu Magnolie są doskonałym rozwiązaniem na dłuższy wynajem. W każdym lokalu jest aneks kuchenny, miejsce do pracy, część wypoczynkowa i przede wszystkim wygodne łóżko.

Przy podpisaniu umowy na minimum 2 miesiące w cenie najmu gwarantujemy:
– internet, wifi i telewizję kablową
– wsparcie ze strony recepcji i opiekuna klienta
– pobyt na osiedlu bezpiecznym i strzeżonym

Dodatkowe koszty to tylko energia elektryczna wg wskazań licznika.
Przy podpisaniu umowy konieczna jest wpłata kaucji zwrotnej w wysokości jednego miesięcznego czynszu.

CENNIK i OFERTY SPECJALNE

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i złożenia rezerwacji. Aktualne promocje dostępne są w naszym biurze oraz u Opiekunów Klienta. Zapraszamy do odwiedzenia nas  i umówienia się na oglądanie mieszkań.

 

Wynajem długoterminowy mieszkania

Poszukując mieszkania na wynajem przede wszystkim znajdujemy opcje krótkoterminową na zaledwie kilka dni lub opcję na kilka miesięcy, a nawet lat. Zdarza się jednak, że chcielibyśmy spędzić miesiąc lub dwa w danym miejscu dopinając tym samym upragnioną przeprowadzkę lub korzystając z długich wakacji. Wynajem długoterminowy mieszkania na dowolny okres czasu jest możliwy w Magnoliach – skontaktuj się z nami i poznaj szeroki wachlarz możliwości, dzięki którym pobyt w Warszawie spełni twoje największe oczekiwania.

Wynajem długoterminowy mieszkania w Warszawie w Magnoliach to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spędzić dłuższy czas w stolicy, czując się jak u siebie w domu, mając zapewniony równocześnie hotelowy komfort – zadbamy o regularną zmianę pościeli i ręczników, w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszego serwisu technicznego, a dodatkowo zapewniamy ci stały dostęp do wifi i telewizji kablowej.

Wynajem mieszkania długoterminowo – Warszawa-Ursus

Magnolie usytuowane są w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Ursusie. To dogodna i dobrze skomunikowana dzielnica. Bez problemu komunikacją miejską dojedziesz w każdy zakątek miasta, ale także będziesz miał okazję zwiedzić to, co wokół Warszawy najpiękniejsze, jak choćby Podkowę Leśną czy Łowicz.

Wynajem długoterminowy mieszkania w Warszawie to doskonały sposób, aby bliżej poznać miasto, zaaklimatyzować się i podjąć decyzję o ewentualnej przeprowadzce. Z takiej opcji chętnie korzystają również osoby, które czekają na docelową relokację lub odbiór własnego mieszkania nie chcąc tym samym przedłużać wynajmu od osób trzecich.

Wynajem długoterminowy Warszawa

Nasza oferta wynajmu długoterminowego mieszkania w Warszawie skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb, każdorazowo zapewniając wszystkim komfortowe warunki, dzięki którym mogą poczuć się jak w domu.

Z góry informujemy o ewentualnych dodatkowych opłatach, do których zalicza się zużycie energii elektrycznej, dlatego z nami wynajem długoterminowy mieszkania jest w pełni bezpieczny i bez ukrytych kosztów. Wiemy, że dzięki tak skonstruowanej ofercie Magnolie cieszą się zaufaniem wszystkich klientów.

Mieszkania długoterminowo – wynajem

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Warszawie, a jednocześnie chcesz czuć się, jak u siebie w domu skontaktuj się z nami – Magnolie to doskonały adres dla osób poszukujących wynajem mieszkania długoterminowo.

Zapewniamy cię, że u nas komfort, domowa atmosfera łączy się idealnie z hotelową opieką. Świeże ręczniki, pościel, dostęp do wifi i telewizji kablowej pozwolą ci się odprężyć i zrelaksować gdy tylko będziesz tego potrzebować. Dogodna lokalizacja i pełna opieka ze strony naszego personelu sprawiają, że wynajem długoterminowy mieszkania jest niezwykle prosty i przede wszystkim bezpieczny.