Hotel dla pracowników

 

Masz do zakwaterowania pracowników ?
To już znalazłeś najlepsze rozwiązanie!

Mieszkania Magnolie to lokale dla pracowników, a także mieszkania służbowe o wyższym standardzie.

Nasza oferta to :

dwuosobowe pokoje pracownicze ( 32 m2 ) / dwa łóżka.

Każde mieszkanie ma swoją prywatną kuchnię i łazienkę.
Opłaty: najem  + rachunek za prąd

wieloosobowe mieszkanie typu hostel (  62,6 m2 ) / osiem łóżek.

Proponowane mieszkanie ma dwa pokoje dwie łazienki oraz dwa aneksy kuchenne
Opłaty: najem  + rachunek za prąd

wieloosobowe mieszkanie typu hostel (  50,0 m2 ) / osiem łóżek.

Proponowane mieszkanie ma dwie sypialnie oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym w części wspólnej i jedną łazienkę.
Opłaty: najem  + rachunek za prąd

W każdym przypadku kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu rozliczana przy wyjeździe.

Jesteśmy w stanie zagwarantować nocleg dla większych grup, a duże parkingi pomieszczą nawet największe samochody dostawcze.

Udogodnienia : telewizja, internet, woda i prąd, wywóz śmieci, paczkomaty na terenie osiedla, wsparcie działu rezerwacji i Opiekuna Klienta.

Dodatkowo : Sprzątanie, wymiana pościeli i ręczników, pomoc techniczna, możliwość parkowania na wewnętrznym parkingu lub w garażu podziemnym
( możliwa dodatkowa opłata ).

Do dyspozycji najemców pralnie na terenie osiedla, dostępne pralki i suszarki bębnowe ( dodatkowa opłata ).

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji lub Opiekunem Klienta 22 57801 00, 600941454

lub recepcja@apartamenty-magnolie.pl

 

 

Wynajem mieszkania dla pracownika

Warszawski rynek dynamicznie się rozwija, a wraz z kolejnymi inwestycjami wzrasta zapotrzebowanie na pracowników. Przyjeżdżają oni do pracy sezonowej, a często zostają na dłużej. Bywa, że to firmy, które mają swoje oddziały w innych polskich miastach wysyłają do stolicy swoich specjalistów na delegacje, szkolenia, rozpoznanie rynku, wdrożenie produktów, założenie filii, koordynację działań sprzedażowych. Zanim relokacja stanie się faktem, muszą zorganizować wynajem mieszkania dla pracownika. W Warszawie znajdziesz mieszkania służbowe Magnolie – apartamenty na wynajem krótko- lub długoterminowy, które staną się wygodnym miejscem do życia dla Twoich podwładnych.

Mieszkania dla pracowników to doskonały sposób, aby zapewnić im dogodne warunki, a także pozwolić wykonywać im swoje obowiązki i odpocząć po godzinach pracy. Wynajem mieszkania dla pracowników z Magnolią jest wyjątkowo prosty i co najważniejsze – zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Hotel dla pracowników – warszawskie Magnolie

Magnolie to kameralne, dyskretne mieszkania dla pracowników, a także mieszkania służbowe o wysokim standardzie. Możesz zdecydować się na wynajem całej kwatery dla pracowników lub tylko pojedynczych pokojów. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną ofertą lokali na warszawskim Ursusie. To dzielnica, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi częściami stolicy. Wybierając pokoje i mieszkania pracownicze zlokalizowane na tym obszarze możesz być pewien, że ich mieszkańcy nie doświadczą żadnych trudności komunikacyjnych. Łatwy dojazd do pracy i szybki powrót do służbowego mieszkania po jej zakończeniu to gwarancja zadowolenia, które przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy.

Pokoje dla pracowników to znakomity sposób na zapewnienie właściwego komfortu wszystkim – zarówno tobie, jako pracodawcy, jak i twoim podopiecznym, którzy nie będą mieć trudności z wykonywaniem swoich obowiązków. Hotele pracownicze w Warszawie o wysokim standardzie to właśnie my!

Pokoje dla pracowników – co oferujemy?

Wybór pokojów dla pracowników jest niesłychanie ważny. Oprócz wspomnianej lokalizacji liczą się też koszty, standard wyposażenia, usługi dodatkowe. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, oferując miejsca w pokojach pracowniczych lub całe mieszkanie dla pracownika. Bez względu na to, jakie lokum wybierzesz możesz liczyć na:

  • zakwaterowanie w nowoczesnym i wygodnym wnętrzu, wyposażonym w podstawowe sprzęty,
  • bezpieczeństwo, ponieważ nasze mieszkania dla pracowników znajdują się na terenach grodzonych, często objętych monitoringiem, z dostępem do strzeżonego parkingu podziemnego,
  • atrakcyjne warunki cenowe, zwłaszcza dla stałych klientów. Przewidujemy elastyczny cennik, który uzależniamy m.in. od długości trwania wynajmu,
  • maksymalne uproszczenie formalności, ponieważ wiemy jak cenny jest Twój czas. Podpisując umowę ramową z nami mieszkanie służbowe dla pracownika opłacisz w wygodny sposób, a przy regularnej współpracy pomożemy Ci usprawnić procedury zameldowania.

Hotel dla pracowników to nie tylko komfortowe, ale stosunkowo tanie rozwiązanie, które już na zawsze pozostanie w twojej ofercie. Pokoje dla pracowników Magnolie to strzał w dziesiątkę – mieszkania służbowe masz u nas od ręki, a formalności są niezwykle proste.

Dlaczego warto wybrać nasze kwatery dla pracowników?

Naszą ofertę na warszawskim rynku wyróżnia bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Nasze kwatery dla pracowników, zawsze są czyste i nowocześnie zaaranżowane – gotowe, aby przyjąć przyjezdnych na krótszy lub dłuższy czas. Wiemy, że stanowią wizytówkę Twojej firmy, a niejednokrotnie nawet miejsce biznesowych spotkań. Dlatego dokładamy starań, aby mieszkanie dla pracownika zapewniało wszelkie wygody oraz standard, który będzie odpowiadał Tobie i nowemu lokatorowi. Wynajem mieszkania dla pracownika to dobry wybór zarówno dla Ciebie, twojej firmy jak i twoich pracowników. Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań służbowych już dzisiaj i wynajmij kwatery dla swoich pracowników w Warszawie!

Magnolie to najlepszy wybór dla Twojej firmy.