Hotel dla pracowników

 

Masz do zakwaterowania pracowników ?
To już znalazłeś najlepsze rozwiązanie!

Mieszkania Magnolie to lokale dla pracowników, a także mieszkania służbowe o wyższym standardzie.

Nasza oferta to :

dwuosobowe pokoje pracownicze ( 32 m2 ) / dwa łóżka.

Każde mieszkanie ma swoją kuchnię i łazienkę.
1. Pobyt miesięczny za osobę: 1495 zł (49 zł/doba)
kaucja – wysokość miesięcznego czynszu.

2. Pobyt tygodniowy za osobę: 577 zł (82 zł/doba)
kaucja – wysokość tygodniowego czynszu.
Dodatkowe opłaty: tylko energia elektryczna.

wieloosobowe mieszkania typu hostel ( 60 m2 ) / sześć łóżek.

Mieszkanie 5 łózek i 1 rozkładana sofa, aneks kuchenny, łazienka i dwa WC.
1. Pobyt miesięczny za osobę: 916 zł (30 zł/doba)
kaucja –  wysokość miesięcznego czynszu.

2. Pobyt tygodniowy za osobę: 466 zł (66 zł/doba)
kaucja 1000 zł
Dodatkowe opłaty: tylko energia elektryczna.

W cenie:

– TV, Internet, wymiana pościeli i ręczników,
– garaże podziemne,
– duże parkingi, które pomieszczą nawet największe samochody dostawcze,
– pomoc serwisu technicznego,
– szybki odbiór przesyłek i korespondencji oraz paczkomat na terenie osiedla.

Na terenie osiedla znajdują się pralnie. Do dyspozycji najemców pomieszczenia z pralkami i suszarkami bębnowymi.

Możliwość wynajmu mieszkań dla dużych grup.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Wynajmu 22 578 81 00 lub 600 941 454

 

Wynajem mieszkania dla pracownika

Warszawski rynek dynamicznie się rozwija, a wraz z kolejnymi inwestycjami wzrasta zapotrzebowanie na pracowników. Przyjeżdżają oni do pracy sezonowej, a często zostają na dłużej. Bywa, że to firmy, które mają swoje oddziały w innych polskich miastach wysyłają do stolicy swoich specjalistów na delegacje, szkolenia, rozpoznanie rynku, wdrożenie produktów, założenie filii, koordynację działań sprzedażowych. Zanim relokacja stanie się faktem, muszą zorganizować wynajem mieszkania dla pracownika. W Warszawie znajdziesz mieszkania służbowe Magnolie – apartamenty na wynajem krótko- lub długoterminowy, które staną się wygodnym miejscem do życia dla Twoich podwładnych.

Hotel dla pracowników – warszawskie Magnolie

Magnolie to hotele dla pracowników, a także mieszkania służbowe o wysokim standardzie. Możesz zdecydować się na wynajem całej kwatery dla pracowników lub tylko pojedynczych pokojów. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną ofertą lokali na warszawskim Ursusie. To dzielnica, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi częściami stolicy. Wybierając hotel pracowniczy zlokalizowany na tym obszarze możesz być pewien, że jego mieszkańcy nie doświadczą żadnych trudności komunikacyjnych. Łatwy dojazd do pracy i szybki powrót do służbowego mieszkania po jej zakończeniu to gwarancja zadowolenia, które przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy.

Pokoje dla pracowników – co oferujemy?

Wybór pokojów dla pracowników jest niesłychanie ważny. Oprócz wspomnianej lokalizacji liczą się też koszty, standard wyposażenia, usługi dodatkowe. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, oferując miejsca w hotelach pracowniczych lub całe mieszkanie dla pracownika. Bez względu na to, jakie lokum wybierzesz możesz liczyć na:

  • zakwaterowanie w nowoczesnym i wygodnym wnętrzu, wyposażonym w podstawowe sprzęty,
  • bezpieczeństwo, ponieważ nasze mieszkania dla pracowników znajdują się na terenach grodzonych, często objętych monitoringiem, z dostępem do strzeżonego parkingu podziemnego,
  • atrakcyjne warunki cenowe, zwłaszcza dla stałych klientów. Przewidujemy elastyczny cennik, który uzależniamy m.in. od długości trwania wynajmu,
  • maksymalne uproszczenie formalności, ponieważ wiemy jak cenny jest Twój czas. Podpisując umowę ramową z nami mieszkanie służbowe dla pracownika opłacisz w wygodny sposób, a przy regularnej współpracy pomożemy Ci usprawnić procedury zameldowania.

Dlaczego warto wybrać nasze kwatery dla pracowników?

Apartamenty Magnolie dostępne na warszawskim rynku wyróżnia bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Nasze kwatery dla pracowników, zawsze są czyste i nowocześnie zaaranżowane – gotowe, aby przyjąć przyjezdnych na krótszy lub dłuższy czas. Wiemy, że stanowią wizytówkę Twojej firmy, a niejednokrotnie nawet miejsce biznesowych spotkań. Dlatego dokładamy starań, aby mieszkanie dla pracownika zapewniało wszelkie wygody oraz standard, który będzie odpowiadał Tobie i nowemu lokatorowi.

Magnolie to najlepszy wybór dla Twojej firmy.