Oferujemy wynajem mieszkań na miesiąc, tydzień oraz doby

Oferujemy wynajem mieszkań na miesiąc, tydzień oraz doby

mieszkanie do wynajęcia na miesiącWarszawa, jak każda europejska stolica ma dużo do zaoferowania turystom, studentom, firmom i osobom szukającym pracy. To sprawia, że każdego roku do miasta przyjeżdżają tysiące osób, które potrzebują mieszkania na doby, tygodnie lub miesiące. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom udostępniamy  mieszkania zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Ursus. To optymalny wybór dla osób, którym zależy na dobrym stosunku jakości do ceny oraz dostępie do środków komunikacji miejskiej.

Mieszkania na doby lub mieszkania na tydzień w Warszawie to doskonały sposób na idealną bazę noclegową, dzięki której zarówno zwiedzanie, jak i po prostu pobyt w stolicy będzie dobrze spędzonym czasem, na własnych warunkach.

Mieszkania na doby

Mieszkania na doby to popularny system, który obowiązuje w hotelach i pensjonatach. Jednak wiele osób rezygnuje z tego typu miejsc na korzyść wygodnych kwater w blokach. Dzieje się tak, dlatego, że każdy szuka wysokiego standardu oraz swobody, których nie zawsze doświadcza się w hotelu. Inną kwestią są ceny – w przypadku mieszkania na doby w Warszawie są one znacznie niższe niż w innych obiektach noclegowych. Hotel nie zapewnia również domowych warunków, które bez problemu możemy poczuć w mieszkaniach na wynajem. Mieszkania na doby są zatem coraz popularniejszą i znacznie przyjemniejszą alternatywą, której standard może równać się z hotelowym.

Mieszkania na tydzień

Mieszkania na tydzień to mniej popularny, ale poszukiwany system wynajmu. Korzystają z niego turyści polscy lub zagraniczni, którzy są np. w trakcie europejskiego tripu. Szukają oni apartamentów, w których wygodnie przygotują się do dalszej podróży, samodzielnie przyrządzą sobie posiłki, a przede wszystkim poczują się jak w domu. Mieszkanie na tydzień  to również popularna opcja dla firm, które wysyłają pracowników na delegacje do stolicy. Mieszkania na tygodnie to również opcja dla osób, które przeprowadzają się do swojego wymarzonego M, ale czekają na odbiór kluczy, a jednocześnie nie mają możliwości przedłużenia wynajmu od osób prywatnych.

Wynajem mieszkania na miesiąc

Ofertą, która wyróżnia Magnolie na tle innych firm jest wynajem mieszkania na miesiąc. Długoterminowy pobyt w Warszawie może być przyjemny i wygodny, kiedy bazą noclegową stanie się mieszkanie służbowe w wysokim standardzie.

Wynajem mieszkania na miesiąc to także:

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów i elastycznej formy współpracy oraz płatności,
  • dostęp do udogodnień, takich jak miejsce parkingowe, pomoc przy organizacji spotkań biznesowych, usługi sprzątania i obsługa gastronomiczna,
  • sprawna obsługa, dzięki której formalności uproszczone zostają do minimum,
  • gwarancja wysokiego standardu wyposażenia, zgodnie z aktualnymi trendami, aby było estetycznie i wygodnie,
  • bezpieczeństwo, ponieważ mieszkania znajdują się na terenach grodzonych, często monitorowanych.

Dodatkowym atutem naszych mieszkań na doby, tygodnie i miesiące jest lokalizacja w dzielnicy Ursus. Dobra komunikacja z centrum i innymi obszarami oraz rozwinięta infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce, chętnie wybierane przez studentów, pracowników, turystów oraz wszystkich, którzy przyjeżdżają do Warszawy.

Kawalerka na miesiąc w Warszawie to pełna swoboda, dogodne warunki, a jednocześnie wysoki standard, dzięki któremu poczujesz się jak u siebie w domu. Mieszkania na doby, mieszkania na tydzień, ale też i wynajem mieszkań na miesiąc w Warszawie to sposób na służbowe podróże, ale też i na niezapomniane wakacje, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.